• vimax sk
  • vimax
  • vimax sk
Objednať Vimax Pills
Vimax Pills Slovensko
Vimax Pills originál
Vimax Pills recenzie
Vimax Pills

Zloženie produktu, záruka a často kladené otázky


Ako pomáhajú Vimax Pills pre sexuálne zdravie mužov?
Príjemnejšia sexuálna aktivita
Silnejšia, tvrdšia a dlhšia erekcia
Zvýšenie sexuálnej túžby a chuti na sex
Aké je zloženie v tabletkách prírodného doplnku výživy?
Epimedium Sagittatum, Semeno kukučiny, Gingko Biloba, Ženšeň Pravý, Saw Palmetto, Hloh obyčajný, Inosine Anhydrous, Kajenské korenie, Ovos siaty, Magnesium Stearate,
Prírodný Vimax Pills neobsahuje žiadne príchute, kukuricu, mlieko, glutaman, kvasinky, cukor, emulgátory a farbivá
Aké je dávkovanie prírodného Vimax Pills?
Doporučené dávkovanie 1 tabletka po jedle za deň a 1 tabletka pred pohlavným stykom. Vimax Pills funguje pri dlhodobom užívaní pre mužov, pretože tento čisto prírodný produkt môže skutočne zlepšiť erekciu a zväčšiť penis. Doporučené je pravidelné a dlhodobé užívanie produktu približne 3-6 mesiacov pre najlepšie výsledky.
Aké môžu byť vedľajšie účinky produktu?
Prírodný Vimax Pills nemá žiadne vedľajšie účinky, pretože obsahuje extrakty z rastlín a prírodné látky, bezpečné zloženie produktu z prírodných látok je dostupné bez lekárskeho predpisu a funguje na prírodné zvýšenie sexuálej aktivity bez vedľajších účinkov pre mužov.
Aká je doprava a koľko dní bude trvať doručenie?
Doprava je bezpečná a diskrétna v neoznačenej zásielke a objednaný počet balení Vám bude doručený s certifikátom za 3-7 dní do ČR a na Slovensko.
Aká je záruka originality vášho produktu?
Predávame Vimax Pills na zvýšenie potencie a preto vám môžeme poslať certifikát od dodávateľa s razítkom a podpisom, ktorý nakupuje Vimax Pills od výrobcu v Kanade a zásobuje predajcov v rôznych krajinách na svete. Certifikát od dodávateľa je záruka originality a kvality produktu, pretože dokazuje pôvod produktu Vimax Pills, to znamená potvrdenie výroby produktu Vimax Pills v Kanade. Vimax Pills dostupný od výrobcu na vimaxpills.com a od predajcov s certifikátom od dodávateľa je skutočne originálny produkt.
Ako môžete garantovať že produkt funguje a že vrátite peniaze za produkt?
Sme si istí o kvalite produktu a preto poskytujeme do 2 mesiacov spoľahlivú garanciu vrátenia peňazí. V prípade že s výsledkami nebudete úplne spokojní, môžete nám vrátiť v zásielke balenia a pošleme Vám peniaze za neotvorené balenia po prijatí všetkých Vašich balení u nás.