• vimax sk
  • vimax
  • vimax sk
Objednať Vimax Pills
Vimax Pills Slovensko
Vimax Pills originál
Vimax Pills recenzie
Vimax Pills

Zloženie produktu, záruka a často kladené otázky


Ako pomáhajú Vimax Pills pre sexuálne zdravie mužov?
Príjemnejšia sexuálna aktivita
Silnejšia, tvrdšia a dlhšia erekcia
Zvýšenie sexuálnej túžby a chuti na sex
Aké je zloženie v tabletkách prírodného doplnku výživy?
Vimax Pills obsahuje: Epimedium Sagittatum, Semeno kukučiny, Gingko Biloba, Ženšeň Pravý, Saw Palmetto, Hloh obyčajný, Inosine Anhydrous, Kajenské korenie, Ovos siaty, Magnesium Stearate, prírodný Vimax Pills neobsahuje žiadne príchute, kukuricu, mlieko, glutaman, kvasinky, cukor, emulgátory a farbivá. Vimax Pills je čisto prírodný doplnok výživy a preto nemá žiadne známe vedľajšie účinky.
Aké je dávkovanie prírodného Vimax Pills?
Doporučené dávkovanie 1 tabletka po jedle za deň a 1 tabletka pred pohlavným stykom. Vimax Pills funguje pri dlhodobom užívaní pre mužov, pretože tento čisto prírodný produkt môže skutočne zlepšiť erekciu a zväčšiť penis. Doporučené je pravidelné a dlhodobé užívanie produktu približne 3-6 mesiacov pre najlepšie výsledky.
Aké môžu byť vedľajšie účinky produktu?
Recenzie Vimax Pills potvrdili, že prírodný Vimax Pills nemá žiadne vedľajšie účinky, pretože obsahuje extrakty z rastlín a prírodné látky, bezpečné zloženie produktu z prírodných látok je dostupné bez lekárskeho predpisu a funguje na prírodné zvýšenie sexuálej aktivity bez vedľajších účinkov pre mužov.
Aká je doprava a koľko dní bude trvať doručenie?
Doprava je bezpečná a diskrétna v neoznačenej zásielke a objednaný počet balení vám bude doručený na vašu adresu do 3-7 dní do ČR a na Slovensko.
Aká je záruka originality vášho produktu?
Predávame originálny prírodný produkt Vimax Pills - najsilnejší originálny Vimax na trhu v Európe - nové zloženie 2020 (EU verzia), ktoré bolo vylepšené a obsahuje extrakty rastlín na zvýšenie potencie s najvyššou koncentráciou, čím môžete dosiahnuť o 35% lepšie výsledky pri dlhodobom užívaní produktu. Cena je najvýhodnejšia na trhu na Slovensku a v ČR. Produkt nakupujeme od výrobcu v Kanade priamo cez jeho Európskeho distribútora a navyše každý produkt obsahuje hologram originality. Vimax Pills je tiež dostupný na oficiálnej stránke vimaxpills.sk, preto si môžete byť istý, že ide skutočne o originálny produkt.
Ako môžete garantovať že produkt funguje a že vrátite peniaze za produkt?
Sme si istí kvalitou prírodného produktu Vimax Pills, a preto poskytujeme do 2 mesiacov spoľahlivú garanciu vrátenia peňazí. V prípade že s výsledkami nebudete spokojní, môžete nám vrátiť v zásielke balenia a pošleme vám peniaze.